Forever pochodzi z Natury
  • Forever pochodzi z Natury

Forever Active Probiotic

PLN240.53
Tax included

Forever Active Pro-B Probiotic® wykorzystuje unikalną, opatentowaną technologię kapsułkowania, dzięki której bakterie kwasu mlekowego uwalniane są dopiero, gdy dotrą do swojego miejsca przeznaczenia.

Forever Active Probiotic to wyjątkowa, nie wymagająca przechowywania w lodówce formuła sześciu szczepów, pochodzących z rodzajów Lactobacillus oraz Bifidobacterium.

Właściwości produktu:

  • Wspomaga funkcjonowanie układu trawiennego
  • Poprawia przyswajalność substancji odżywczych i zwiększa odporność organizmu
  • Wyjątkowa mieszanka sześciu szczepów bakteryjnych
  • Nie wymaga przechowywania w lodówce

Forever Living Products zdecydowało się wprowadzić do swojej oferty Forever Active Probiotic Pro-B ze względu na ogromne znaczenie dla zdrowia dobrych bakterii i dostrzegając potrzebę suplementacji probiotykami. Są to małe, łatwe do połknięcia kapsułki, opracowane dla zachowania w zdrowiu układu trawiennego, które pomagają przezwyciężyć zaburzenia powodowane niewłaściwą dietą i stylem życia prowadzącymi do obniżenia poziomu probiotyków naturalnie występujących w ludzkim organizmie.

Forever Active Probiotic działa głównie w jelitach, gdzie uczestniczy w procesach trawiennych, pomaga w uwolnieniu substancji odżywczych do przyswojenia przez organizm, aby utrzymać go w zdrowiu i równowadze. Probiotyki są ze swej natury dość delikatne, łatwo ulegają zniszczeniu pod wpływem wysokiej temperatury i kwasu żołądkowego. Z tych powodów FLP korzysta w Forever Active Pro-B Probiotic z opatentowanej technologii kapsułkowania, która chroni probiotyki i uwalnia tę wyjątkową mieszankę sześciu szczepów dobrych bakterii dopiero po dotarciu do jelita grubego.

Nie zawiera drożdży, pszenicy, glutenu, kukurydzy, sztucznych barwników, sztucznych aromatów ani konserwantów. 

Produkt zawiera składniki naturalne.

Sposób użycia: 

1 kapsułka dziennie na czczo lub 2 godziny po posiłku. Popić wodą. Nie rozgryzać.

Opakowanie zawiera 30 kapsułek

Forever

Data sheet

Compositions
Aloes