10 powodów aby pić miąższ aloesowy.

Najważniejszym warunkiem efektywnego działania wzmacniającego napoju aloesowego jest wysoka zawartość czystego miąższu, pozyskanego z liści roślin co najmniej 4-letnich. Aby wprowadzony do sprzedaży napój był absolutnie bezpieczny w używaniu na co dzień, musi być bardzo dokładnie oczyszczony z aloiny i emodyny – dwu substancji o działaniu przeczyszczającym, znajdujących się w skórce liścia aloesowego – i tak właśnie jest w przypadku wszystkich napojów aloesowych Forever Living Products.
Zawartość czystego miąższu Aloe Barbadensis (stabilizowanego miąższu Aloe vera) waha się w granicach 89 – 97,4%. Potwierdzona wynikami badań laboratoryjnych zawartość aloiny i emodyny nie przekracza 5 ppm (ang. parts per milion).

Miąższ Aloe vera to wspaniały dodatek do codziennej diety, służący wzmocnieniu i poprawie kondycji całego organizmu !


Świeży miąższ prosto z jego wnętrza.
Sztandarowy produkt Forever Living,Miąższ Aloe Vera,
jest tak bliski temu obrazowi jak to tylko możliwe! Jest to pierwszy produkt w swoim rodzaju, któremu przyznano certyfikat Międzynarodowej Rady Naukowej ds. Aloesu, co stanowi potwierdzenie, że ta bogata kompozycja składników jest dokładnie taka, jak tego chciała natura. Dowód jest w samym aloesie kiedy poznasz 10 najważniejszych powodów, dla których powinno się według nas pić Miąższ Aloe Vera.


Czytaj więcej ......